LyricFind Logo
LyricFind Logo
Profile image icon
Dynamic cover art

Νίκος Νομικός

(Nikos Nomikos)

Folk music
Songs
Πειρασμός και αμαρτία (Pirasmos Ke Amartia)
Πειρασμός και αμαρτία (Pirasmos Ke Amartia)Νίκος Νομικός (Nikos Nomikos)

Όλες Οι Αγάπες Μου

2:34

Ο Νικολάκης το τζιτζίκι (O Nikolakis to tzitziki)
Ο Νικολάκης το τζιτζίκι (O Nikolakis to tzitziki)Νίκος Νομικός (Nikos Nomikos)

3:03

Όλες οι αγάπες μου (Oles oi agapes mou)
Όλες οι αγάπες μου (Oles oi agapes mou)Νίκος Νομικός (Nikos Nomikos)

Όλες Οι Αγάπες Μου

3:13

Θάλασσα, θάλασσα (Thalassa, thalassa)
Θάλασσα, θάλασσα (Thalassa, thalassa)Νίκος Νομικός (Nikos Nomikos)

Χρώμα Και Φως

2:59

Ζήτω μου (Zito mou)
Ζήτω μου (Zito mou)Νίκος Νομικός (Nikos Nomikos)

Άσε Με Να Σε Λέω Θάλασσα

3:18

Τηλεφωνητής (Tilefonitis)
Τηλεφωνητής (Tilefonitis)Νίκος Νομικός (Nikos Nomikos)

Ξέρω Ν' Αγαπώ

3:02

Albums