LyricFind Logo
LyricFind Logo
Profile image icon
Mund de Carlo
Songs
Hit Med Den
Hit Med DenMund de Carlo

Frit fald

3:54

Rapolitics Cypher 3
Rapolitics Cypher 3Rapolitics, ФИГИ, Wafande, Mund de Carlo, Vinnie and Stenfors

3:08

Stenbroen
StenbroenMund de Carlo

4:29

Noget for noget
Noget for nogetBinær, Mund de Carlo and Trepac

3:23

Hverdagens Helt
Hverdagens HeltMund de Carlo

Frit fald

4:14

Gaden
GadenMund de Carlo

4:00

Nakkesved
NakkesvedBinær, Mund de Carlo and Trepac

3:53

24/7
24/7Mund de Carlo and Clemens

6:03

Talegaver
TalegaverBinær, Mund de Carlo and Trepac

4:27

Hjulene På Bussen
Hjulene På BussenBinær, Mund de Carlo, Trepac and Kejser A

3:58

Saltvand
SaltvandRest in Beats and Mund de Carlo

3:48

Helt i vinkel single
Helt i vinkel singleMund de Carlo

3:43

Pletskud
PletskudBinær, Mund de Carlo, Trepac and Pede B

4:31

Et nul
Et nulBinær, Mund de Carlo and Trepac

3:29

Et Ord Er Nok
Et Ord Er NokMund de Carlo

3:53

Igen
IgenMund de Carlo and Rest in Beats

4:07

KBH ZOO Binær
KBH ZOO BinærBinær, Funch, Mund de Carlo, Trepac, Pede B, Machacha and Strudsigallop

4:22

Ekstranummer
EkstranummerBinær, Mund de Carlo and Trepac

4:14

Lange Løg & Kort Lunte
Lange Løg & Kort LunteMund de Carlo

Frit fald

3:53

Umagen Værd
Umagen VærdBinær, Mund de Carlo and Trepac

3:51