LyricFind Logo
LyricFind Logo
Profile image icon
John De Bever
Songs
He schat waar was je nou
He schat waar was je nouCorry Konings and John De Bever

3:21

Want het is over en uit
Want het is over en uitCorry Konings and John De Bever

3:24

Jouw stem, jouw lach, jouw blik
Jouw stem, jouw lach, jouw blikCorry Konings and John De Bever

3:13

Schat van mij
Schat van mijMarianne Weber and John De Bever

3:03

Kerkklokken luiden in de toren
Kerkklokken luiden in de torenJohn De Bever

3:25

Ik vier het leven liever hier
Ik vier het leven liever hierJohn De Bever

3:29

Houdoe en de mazzel
Houdoe en de mazzelJohn De Bever

2:34

Reisje langs de Rijn [Album : Reisje Langs De Rijn]
Reisje langs de Rijn [Album : Reisje Langs De Rijn]Willeke Alberti, De Bevers, John De Bever and Kees de Bever

3:04

Vrienden Voor Het Leven
Vrienden Voor Het LevenDe Bevers, John De Bever and Kees de Bever

3:20

Het Is Moeilijk Bescheiden Te Blijven
Het Is Moeilijk Bescheiden Te BlijvenJohn De Bever

2:57

Belle en het Beest
Belle en het BeestJohn De Bever

2:47

Kom in m'n armen
Kom in m'n armenJohn De Bever

Geef je over aan de liefde

3:25

De oude dame
De oude dameCorry Konings and John De Bever

3:13

Oh Jij Ja Jij
Oh Jij Ja JijJohn De Bever

3:33

Een droom die kwam uit
Een droom die kwam uitJohn De Bever

Geef je over aan de liefde

2:52

Daarom laat ik je nooit meer gaan
Daarom laat ik je nooit meer gaanJohn De Bever

Geef je over aan de liefde

2:59

Het gaat voorbij
Het gaat voorbijJohn De Bever

Ik Heb Maling Aan Wat Mensen Zeggen

3:14

Geef je over aan de liefde
Geef je over aan de liefdeJohn De Bever

Geef je over aan de liefde

3:53

Whoppa (we schudden)
Whoppa (we schudden)John De Bever

Vaarwel Alle Zorgen

3:08

Ik mis je
Ik mis jeJohn De Bever and Bianca Folkers

Geef je over aan de liefde

4:40