LyricFind Logo
LyricFind Logo
Profile image icon
Dynamic cover art

Helene Nyberg

Songs
Jul jul strålande jul
Jul jul strålande julHelene Nyberg

4:06

Farmor
FarmorHelene Nyberg and Henrik Åberg

3:09

Längtans fågel
Längtans fågelErik-André Hvidsten, Helene Nyberg, Thomas Vikstrom (contributor), Rosalía Sairem and Susann Sonntag

3:06

Ungdomsår
UngdomsårHelene Nyberg

3:58

Mitt hjärtas tröst
Mitt hjärtas tröstErik André Hvidsten and Helene Nyberg

3:15

Saknadens rum
Saknadens rumHelene Nyberg and Henrik Åberg

4:19